Odpływ liniowy idealnym rozwiązaniem dla małej łazienki

łazienka2Łazienki nieraz mogą wydawać się designerskim horrorem. A to dlatego, że czasem trudni odpowiednio zagospodarować ich niewielką przestrzeń. Dużo miejsca zajmuje przede wszystkim brodzik prysznicowy. A gdzie wówczas wstawić na przykład pralkę?

Ale nie musisz rezygnować z kabiny prysznicowej, jeśli Twoja łazienka ma rozmiary 4×4. Z pomocą architektowi przychodzi wówczas odpływ liniowy. Jest to rozwiązanie już bardzo często stosowane na zachodzie. U nas dopiero trzeba ludzi do niego przekonywać. A faktycznie trzeba przyznać, że ma ono same zalety. Zwłaszcza w przypadku niewielkich łazienek lub też łazienek o nietypowym rozstawieniu, gdzie wstawienie brodzika byłoby niezwykle utrudnione.

Odpływ liniowy pozwala natomiast na dowolność w tym, aby zaplanować rozmiary kabiny prysznicowej. Jeśli dobrze poszukamy, to znajdziemy odpływy w różnych długościach i o różnych kształtach, co pozwoli na zaoszczędzenie cennego miejsca w łazience. A i samo pomieszczenie z pewnością będzie wyróżniało się nowoczesnym wyglądem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s